DLA NAUCZYCIELA

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy...
1. Kliknij w Zaloguj się i wybierz opcję „Nie mam jeszcze konta”.
2. Utwórz nowe konto – wpisz adres email i własne hasło.
3. Po zalogowaniu się, przejdź na swoje konto i kliknij w „Zmień typ konta”.
4. Wybierz opcję NAUCZYCIEL i wypełnij formularz rejestracyjny – wpisz nazwę szkoły, w której pracujesz. Pomogą Ci w tym filtry: typ szkoły, województwo, powiat.
5. Musimy zweryfikować Twoje zgłoszenie, w tym celu zadzwonimy do szkoły, w której pracujesz. Zajmie nam to maksymalnie 5 dni.
6. Jeśli Twoje konto jest już aktywne, możesz wygenerować kody dostępu do NINATEKI EDU dla Twoich uczniów (1 kod = 1 uczeń).

Jeśli jesteś już posiadaczem konta w NINATECE EDU i chcesz je aktywować…
1. Zaloguj się i kliknij w „Zmień typ konta”.
2. Wybierz opcję NAUCZYCIEL i wypełnij formularz rejestracyjny – wpisz nazwę szkoły, w której pracujesz. Pomogą Ci w tym filtry: typ szkoły, województwo, powiat.
3. Musimy zweryfikować Twoje zgłoszenie, w tym celu zadzwonimy do szkoły, w której pracujesz. Zajmie nam to maksymalnie 5 dni.
4. Jeśli Twoje konto jest już aktywne, możesz wygenerować kody dostępu do NINATEKI EDU dla Twoich uczniów (1 kod = 1 uczeń).

Pamiętaj!
Konto EDU (dla nauczyciela i dla ucznia) jest ważne od września do września – czyli przez jeden rok szkolny. Po upływie tego terminu należy je ponownie aktywować. O zbliżającym się terminie wygaśnięcia jego ważności przypominamy w wysyłanym do Was newsletterze.


DLA UCZNIA

1. Poproś nauczyciela w Twojej szkole o kod dostępu do NINATEKI EDU.
2. Kliknij w Zaloguj się i wybierz opcję „Nie mam jeszcze konta”.
3. Utwórz nowe konto – wpisz adres email i własne hasło.
4. Po zalogowaniu się, przejdź na swoje konto i kliknij w „Zmień typ konta”.
5. Wybierz opcję UCZEŃ i wypełnij formularz rejestracyjny – wpisz kod otrzymany od nauczyciela.

Pamiętaj!
Twoje konto EDU jest ważne od września do września – przez jeden rok szkolny. Po upływie tego czasu Twój nauczyciel może wygenerować dla Ciebie nowy kod, a Ty możesz ponownie aktywować swoje konto.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: edukacja@nina.gov.pl.