Jerz Igor w NInA | Wywiad z Igorem Nikiforowem
odtwarzaj/zatrzymaj - spacja|
przewiń w przód/przewiń w tył - strzałki prawo/lewo|
głośniej/ciszej - strzałki góra/dół|
jakość - q
Igor Nikiforow przed koncertem Jerza Igora w NInA opowiada o genezie grania i pisania piosenek dla dzieci oraz o doświadczeniach grupy z koncertowaniem dla najmłodszych
Opis materiału
Igor Nikiforow, połowa składu grupy Jerz Igor (druga jego połowa to Jerzy Rogiewicz), w rozmowie z Janem Błaszczakiem z NInA TV opowiada o tym, jak to się stało, że dwóch muzyków, na co dzień udzielających się w takich grupach jak Levity, Pink Freud, Hokei, Paula & Karol czy Warszawska Orkiestra Rozrywkowa, postanowiło zacząć tworzyć i wykonywać piosenki dla dzieci.
Okazją do rozmowy jest premiera nowej płyty formacji, zatytułowanej Jerz Igor zimą, oraz koncert zespołu, który odbędzie się w siedzibie NInA 30 stycznia 2015 roku o godz. 17:00.
Okazją do rozmowy jest premiera nowej płyty formacji, zatytułowanej Jerz Igor zimą, oraz koncert zespołu, który odbędzie się w siedzibie NInA 30 stycznia 2015 roku o godz. 17:00.
SKOMENTUJ
Dodaj komentarz.Poniżej znajduje się wtyczka systemu komentarzy DISQUS. Została ona napisana w html5, dlatego upewnij się czy Twój czytnik ekranu go wspiera. Oficjalnie wspierane przez DISQUS czytniki to VoiceOver i NVDA.
Przemieszczając się przyciskiem tab po kolejnych polach wtyczki, w 9 kroku (po pozycji udostępnij) możnesz wpisać treść komentarza. Jeśli jesteś już zalogowany zatwierdzić wysłanie Twojego komentarza możesz w kroku 10.
Jeśli nie jesteś zalogowany do systemu DISQUS możesz to zrobić w kroku 10. Możesz również logować się poprzez konta Facebook, Twitter lub Google+ w krokach kolejno 11, 12 i 13. W celu zarejestrowania nowego konta w DISQUS podaj swoje dane, w kroku 15 imię, 16 e-mail, 17 hasło. Zatwierdzić wysłanie komentarza można w kroku 18. comments powered by Disqus