Całe mnóstwo miłości | Bartek Kaczmarek
Łukasz to znudzony życiem muzyk, który nocami gra z zespołem w klubie. Mieszka ze swoją dziewczyną, ale ich związek przeżywa kryzys. Łukasz potrzebuje „resetu”. Wykorzystując wyjazd Ani, zamawia firmę przeprowadzkową i postanawia wrócić do swojego mieszkania. „Życie kawalerskie to życie kawalerskie. Ale z babą też są plusy” – mówi kierowca. „Tylko jakie?” – wzdycha Łukasz. Ania nieświadoma sytuacji wraca po nieudanym weekendzie do domu.
Filmowi towarzyszy nastrojowa muzyka Łukasza Korybalskiego – trębacza jazzowego i odtwórcy głównej roli. Ścieżka dźwiękowa została nagrodzona na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych w 2014 roku.
Bartek Kaczmarek (1980) – operator, reżyser, absolwent PWSFTviT w Łodzi. Autor zdjęć do 4 filmów fabularnych, a także dokumentów, filmów krótkometrażowych i ponad 200 reklam. Laureat nagrody za zdjęcia m.in. na Festiwalu Prowincjonalia i na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno.
30 minut
realizowany w ramach Studia Munka ma na celu umożliwienie młodym filmowcom
debiutu fabularnego w profesjonalnych warunkach, przygotowując ich do
pełnometrażowego debiutu kinowego. Przywraca zarazem tradycję filmu nowelowego,
umożliwiając młodym twórcom wypowiedzi na ważne, aktualne tematy w filmie krótkometrażowym.
Studio Munka jest
producentem debiutów filmowych, działającym w strukturach Stowarzyszenia
Filmowców Polskich. Jest nastawione na produkcję ambitnych filmów
artystycznych, a jego głównym celem jest produkcja pełnometrażowych debiutów
fabularnych. Studio produkuje także filmy w ramach Programów dla Młodych
Twórców: 30 minut, Pierwszy Dokument i Młoda Animacja, które pozwalają
zrealizować w profesjonalnych warunkach pierwszy film krótkometrażowy po szkole
filmowej. Studio Munka zostało powołane w 2008 roku przez Stowarzyszenie
Filmowców Polskich i funkcjonuje na mocy porozumień zawartych z Polskim
Instytutem Sztuki Filmowej, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz
Telewizją Polską.
SKOMENTUJ
Dodaj komentarz.Poniżej znajduje się wtyczka systemu komentarzy DISQUS. Została ona napisana w html5, dlatego upewnij się czy Twój czytnik ekranu go wspiera. Oficjalnie wspierane przez DISQUS czytniki to VoiceOver i NVDA.
Przemieszczając się przyciskiem tab po kolejnych polach wtyczki, w 9 kroku (po pozycji udostępnij) możnesz wpisać treść komentarza. Jeśli jesteś już zalogowany zatwierdzić wysłanie Twojego komentarza możesz w kroku 10.
Jeśli nie jesteś zalogowany do systemu DISQUS możesz to zrobić w kroku 10. Możesz również logować się poprzez konta Facebook, Twitter lub Google+ w krokach kolejno 11, 12 i 13. W celu zarejestrowania nowego konta w DISQUS podaj swoje dane, w kroku 15 imię, 16 e-mail, 17 hasło. Zatwierdzić wysłanie komentarza można w kroku 18. comments powered by Disqus