Michał Banasiak
Absolwent prawa (UŁ), redaktor i tłumacz. W Ninatece zajmuje się przede wszystkim publicystyką kulturalną, dokumentem i krótkim metrażem. Lubi jazdę na rowerze i grę na tniutni.

Jan Błaszczak

Absolwent dziennikarstwa (UW), publikuje w działach kulturalnych „Polityki” oraz „Tygodnika Powszechnego”. Współpracownik Programu 2 Polskiego Radia. Z racji zainteresowań w Ninatece zajmuje się przede wszystkim sekcją muzyczną. W wolnych chwilach pracuje nad debiutancką książką oraz sławi uroki Kotliny Kłodzkiej.

Marta Szotkowska
Absolwentka socjologii (ISNS UW), studiowała także romanistykę i muzykologię. Ukończyła kurs redaktorski w Polskim Towarzystwie Wydawców Książek. W Ninatece pisze i redaguje teksty przede wszystkim do materiałów związanych z literaturą i kulturą 2.0. W wolnych chwilach uczy się programowania, ogląda filmy i czyta.

Malwina Toczek
Absolwentka filmoznawstwa (UG). W Ninatece zajmuje się fotoedycją i stroną wizualną materiałów redakcyjnych.

Anna Witek
Absolwentka dziennikarstwa (UW), studiowała też filozofię oraz wiedzę o kulturze (tamże). W Ninatece zajmuje się materiałami związanymi z kinem i literaturą oraz kolekcjami muzycznymi. W wolnym czasie czyta, ogląda filmy i uprawia drzewka oliwne.

WSPÓŁPRACA

Julia Bachman, Katarzyna Szewczyk, Monika Mokrzycka-Pokora, Katarzyna Tórz, Aleksandra Weyna, Katarzyna Iwańska, Zofia Cielątkowska, Edyta Pomirska, Maciej Boenisch, Katarzyna Czeczot, Anastazja Dwulit, Anna Jastrzębska, Ewa Opałka, Ewa Szponar, Agnieszka Skalska, Ewa Małgorzata Tatar, Julia Plawgo